تدریس خصوصی مهارتهای کامپیوتر و آفیس

در دنیای رو به رشد امروز که هر روز چیز جدیدی برای ارائه به دنیای تکنولوژی دارد، و به سمت مکانیزه شدن هر چه بیشتر پیش می رود،کوچکترین نیاز برای هر فرد یادگیری کامپیوتر به عنوان ابزاری برای ارتباط با دنیای تکنولوژی می باشد. میزان این یادگیری برای هر فرد به تناسبنیاز و نوع فعالیتش متفاوت است.یکی ار نرم افزار های بسیار مفید در این زمینه نرم افزارهای آفیس میباشند که هر کدام بخش کوچک و کاربردی از دنیای تکنولوژی در نرم افزار های پیشرفته تر از جنس خودشان هستند. به عنوان مثال نرم افزار word برای تایپ مطالب و یا ارائه پروژه یا نوشته ای به صورت منظم می باشد،نرم افزار powe point برای ارائه مطالب مورد نظر با استفاده از ویدئو پروژکتور یا در کامپیوتر و... می باشد،نرم افزار excel برای دسته بندی مطالب در فرمت جدول و انجام کارهای آماری در سطح کوچک می باشد،نرم افزار access برای جمع اوری و نگهاری و استفاده از مطالب و داده های مهم میباشد و ... که هرکدام از این نرم افزار ها نمونه هایی ساده و آسان از نرم افزارهای کاربردی پیشرفته تر می باشند.

به همین منظور آموزشگاه مدرسین دوره های نرم افزار های آفیس و کار با کامپیوتر و مهارتهای لازمه را با کادری مجرب برگزار می نماید.

موسسه علم آفرین با مجوز رسمی آموزش و پرورش کشور اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی نموده است . میتوانید از این کلاسهای فوق العاده خوب برای یادگیری هرچه بیشترخود کمک بگیرید.

  • محل تشکیل کلاس ها در محل متقاضی می باشد. برای تشکیل کلاس در محل موسسه می توانید با هماهنگی قبلی به محل موسسه مراجعه نمایید.
  • کلاس ها خصوصی بوده و  در صورت اضافه شدن هر نفر به کلاس  مبلغ 5000 تومان اضافه می شود.
  • شهریه کلاس ها از طریق سایت قابل پرداخت می باشد می توانید از بن های تخفیف روزانه نیز استفاده نمایید.
  • برای رزرو کلاس مورد نظر قبل از پرداخت وجه خود با شماره تلفن های 44443815 و یا 44426913 تماس گرفته و اسم خود را رزرو نمایید.
  • شروع کلاس 48 ساعت بعد از پرداخت شما می باشد و بعد از پرداخت می بایست با موسسه هماهنگ نمایید.
  • تمامی مدرسین سایت از افراد با تجربه در آموزش بوده و با توجه به فیدبک مثبت از دانش آموختگان ترم های قبل انتخاب شده اند پس هیچ جای نگرانی از کیفیت آموزشی وجود نخواهد داشت. برای مشاهده اسامی مدرسین اینجا کلیک کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

لیست دروس تدریس خصوصی

Go to top